(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Скільки коштує послуги сантехнік в Києві

За допомогою цього Прайс-листа Ви можете самостійно здійснити попередній підрахунок вартості на майбутні сантехнічні роботи. Детальніше дізнатися яка буде ціна послуг сантехніка, можливо тільки після виїзду на об’єкт.

Кінцева вартість послуг сантехніка може коливатися, в силу безлічі факторів.

Зверніть увагу! Вартість виклик сантехніка:
— консультація
— визначення проблеми
— прорахунок смєти
— варіанти вирішення і т.д

*за умови подальшої співпраці, ці кошти рахуються до суми замовлення

Виклик по Києву

400 грн

Виклик в області

500 грн

Вартість монтажу, ремонту та заміни робіт майстер-сантехніка

Замена арматуры бачка унитаза цена

800 грн/сер.
Замовити послугу заміна арматури бачка унітазу у Києві в нас в організації. Несправності в роботі унітазу можуть призвести до надмірної витрати води, підтікання і навіть підтоплення. Тому ремонт потрібно розпочати відразу ж, як тільки виявлено перші ознаки поломки.

Проблеми з унітазом або бачком:

Замена гибкой подводки воды цена

200 грншт.
Замовити послугу заміна гнучкого підведення води до приладів сантехніки, можно замовити нас на сайті, з виїздом на виклик сантехніка

Відповідний технічний стан шлангів гнучкого підключення води — це запорука вашого спокою і нормальних відносин із сусідами. Якщо шланги занедбані — це стане причиною затоплення приміщень, псування майна і незаплановані матеріальні витрати.

Заміна гнучкого підведення

Замена труб стояков водопровода цена

1500 грнод.
Заміна стояка води, або загальної труби водопровода — це дуже важливий і відповідальний різновід сантехнічних робіт. Від дотримання технічних вимог і якості викоростаних матеріялів, під час заміни старих стояків води на нові, залежить особиста безпека абонентів, збереження побутового майна і необхідність додаткових, не запланованих матеріяльних витрат. Розумніше не випрбовувати долю, шукаючи майстра для заміни стояка води в квартирі і звернутися до перевіреного роками сервісу нашої організації. Наш досвід ключає співпрацю з заміни стояків водопровода в районах Києва, ЖКХ та ОСББ, також працюємо з фізичними особами.

Замовляйте заміну труби стояка водопроводу у Києві на нашому сайті

Заміна стояків водопроводу

Прокладка металопластикової труби водопровода ціна

80 грнм.п.
Прокладка та монтаж пластикових труб самостійно, без потрібного досвіду та обладнання, практично неможлива і загрожує невиправданими витратами і відсутністю бажаного результату. Тому, щоб нерозчаруватись, довірте прокладання металопластикової труби в приміщені — професійному сантехніку. В результаті, ви отримаєте водопровід, який відповідає технічним нормативам і зможете безпечно та комфортно користуватись якісною системою подачі води.

Замовити прокладку металопластикової труби водопровода, ви можете на нашому сайті, з виїздом в Києві і детальним прорахунком смєта робит.

Переваги та недоліки металопластикових трубопроводів

Прокладка поліпропіленовых труб водопровода ціна

100 грнм.п.
Капітальний ремонт або будівництво будинку завжди вимагає прокладання труб опалення та водопостачання. Як правило — це системи котрі прокладають в штробах стін та підлоги. Без цих непомітних, схованих комунікацій неможливе повноцінне життя у домі. І тоді ми задаємося двома важливими питаннями – які труби краще вибрати, і де взяти сумлінного сантехніка, який виконає усі роботи на совість? А ще важливо, щоб з часом, за необхідності, навсяк випадок мати можливість звʼязатись з підрядником.

Замовляйте прокладання поліпропіленової труби в приміщені на нашому сайті. Отримайте повну консультацію безпосередньо від спеціаліста сантехніка. Детальну смєту прорахунок про кількість і ціну матеріалів та робіт. Виїзд на обʼєкт сантехніка в зручний для вас час і оперативну реалізацію поставлених задач.

Поліпропіленові труби: про переваги та недоліки

Прокладка мідної труби в Києві ціна

140 грнм.п.
Чи варто використовувати мідні труби для опалення, чи краще вибрати інший матеріал? Поговоримо про переваги та недоліки труб з міді, щоб ви могли визначитися, використовувати їх у своєму будівництві, або віддати перевагу іншому матеріалу.

Переваги та недоліки мідних труб

Замовити прокладку мідної труби для опалення чи водопровода, ви можете на нашому сайті, з виїздом в Києві і детальним прорахунком смєта робит.

Врезка в общую трубу водопровода ``стояк``

600 грнод.
Як ми вже вказували вище, заміна стояка води, або загальної труби водопровода — це дуже важливий і відповідальний різновід сантехнічних робіт. Від дотримання технічних вимог і якості викоростаних матеріялів, під час заміни старих стояків води на нові, залежить особиста безпека абонентів, збереження побутового майна і необхідність додаткових, не запланованих матеріяльних витрат. Але окрім заміни труби в квартирі, послуга окремо виділяє:

 • кількість врізок в трубу стояка води
 • і доступність пройти трубою міжповерхові перкриття

Кількість врізок може змінюватись, залежно від побажань замовника. Наприклад, багато сучасних абонентів, відмовляються від традиційних полотенцесушарок та встановлюють електричні. Відсутність полотенцесушарки — це мінус дві врізки в трубу стояка.

Наступне, про необхідність пройти перекритта міжповерхами. З досвіду знаємо, сусіди дуже рідко йдуть на зустріч, коли ви звертаєтесь до них з проханням надати доступ до стояка. Люди лякаються не запланованих руйнувань, сміття і взагалі «ми це не планували». Та для додаткового стимулу і мотивації сусідів пійти вам на зустріч, ми пропонуємо вам кілька варіантів аргументації:

 • якщо дадуть доступ пройти перекриття, потім їм (сусідам) не доведеться бути на вашому місці
 • пройшовши міжповерхове перекриття сусіди попереджають своє затоплення
 • за ваш рахунок вирішують частину своїх майбутніх витрат
 • поліпшують якість води, яка подається до них в квартиру також

Як відбувається врізання в стояк водопроводу

Замовляйте послугу врізка в стояк (одна точка) водопровода в приміщені на нашому сайті. Отримайте повну консультацію безпосередньо від спеціаліста сантехніка. Детальну смєту прорахунок про кількість і ціну матеріалів та робіт. Виїзд на обʼєкт сантехніка в зручний для вас час і оперативну реалізацію поставлених задач.

Ізоляція труби водопровода ціна

40 грнм.п.
Ізоляція труби водопровода — це дуже важливий і відповідальний етап сантехнічних робіт. Від виконання цих технічних вимог і якості викоростаних матеріялів, під час ізоляції труби водопровода, залежить скільки і як, ви зможете насолоджуватись нормальною роботою подачі води. Тому що правильна ізоляція труби водопровода:

 • захищає трубу внутрішнього монтажа від механічних втручань
 • не дозволяє руйнації труби, під впливом на неї законів фізики

Замовити послугу ізоляція труби в Києві, ви можете на сайті.

Заміна стояка каналізації ціна

2800 грнод.
Заміна стояка каналізації, або загальної труби водовідведення — це дуже важливий і відповідальний різновід сантехнічних робіт. Від дотримання технічних вимог і якості викоростаних матеріялів, під час заміни старих стояків каналізації на нові, залежить особиста безпека абонентів, збереження побутового майна і необхідність додаткових, не запланованих матеріяльних витрат. Розумніше не випрбовувати долю, шукаючи майстра для заміни стояка каналізації в квартирі і звернутися до перевіреного роками сервісу нашої організації. Наш досвід ключає співпрацю з заміни стояків труби водовідведення в районах Києва, ЖКХ та ОСББ, також працюємо з фізичними особами.

Замовляйте заміну труби стояка каналізації (в межах однієї квартири) у Києві на нашому сайті

Замінити стояк каналізації

Разводка труб каналізації ціна

120 грнод.
Прокладка та монтаж пластикових труб самостійно, без потрібного досвіду та обладнання, практично неможлива і загрожує невиправданими витратами і відсутністю бажаного результату. Тому, щоб нерозчаруватись, довірте прокладання каналізації з пластикової труби в приміщені — професійному сантехніку. В результаті, ви отримаєте каналізацію, яка відповідає технічним нормативам і зможете безпечно та комфортно користуватись якісною системою водовідведення.

Замовити прокладку каналізації з пластикової труби, ви можете на нашому сайті, з виїздом в Києві і детальним прорахунком смєта робит.

Встановити каналізаційну систему у приміщенні. Правила монтажу

Монтаж труб каналізації ціна

600 грнод.
Замовити послугу монтаж виходу каналізації, зі стіни/підлоги або зовні. Вартість вказана за один вихід каналізації, до сифона прилада сантехніки, під «заглушку».

Ця послуга була зроблена спеціально за ради вас, як замовника, для того щоб спростити розуміння і розрахунку плануємих робіт. Тобто, ціна за вихід каналізації під заглушку, вже враховано весь метраж прокладання труби водовідведення.

Знаючи скільки коштує зробити монтаж одного виходу каналізації, замовник може легко порахувати фінальну суму на ці роботи. Для цього достатньо врахувати кількість приладів сантехніки на обʼєкті:

 1. унітаз — 1 шт
 2. вана — 1 шт
 3. умивальник — 1 шт
 4. бойлер — 1 шт

Монтаж або ремонт системи каналізації — особливості та нюанси роботи сантехніка

Монтаж труб водопровода ціна

700 грнод.
Виконувати монтаж виходу води мають лише професіонали. Наша команда пропонує цілий комплекс сучасних рішень із встановлення водопроводу в квартирах, приватних будинках та інших приміщеннях. Прийнятна вартість робіт з монтажу водопроводу дозволяє замовити таку послугу практично кожній людині. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг:

 • Демонтаж старого водопроводу та іншого обладнання,
 • Розробка проекту встановлення водопроводу,
 • Усі види монтажних робіт,
 • Виконання ремонтних робіт
 • Обслуговування водопроводу.

Замовити послугу монтаж виходу води зі стіни/підлоги або зовні. Вартість вказана за один вихід водопроводу, під «заглушку»

Монтаж виходу води

Демонтаж вани ціна

600 грнод.
Комусь може здатись, що демонтаж вани — це проста робота, підчас якої неможливо помилитись. Ви абсолютно праві, якщо після демонтажа прямує на звалище. Коли ж, необхідно зняти вану для виконання будівельних робіт в приміщені, а після планується повернути її обратно, тоді не все так просто.  Замовити послугу демонтаж ванни в Києві можна на нашому сайті.

Демонтаж труби каналізації

100 грнм.п.
Підчас робіт демонтаж труби каналізації, варто звернути увагу на те, щоби не допустити невиправних руйнувань. Наприклад, коли необхідно демонтувати чавунну трубу каналізації, розповсюджена проблема — зруйнований крайній раструб, той що йде від стояка. І це вже незапланована проблема, вирішення якої значно збільшує вартість робіт сантехніка.

Замовити послугу демонтаж стічної труби каналізації, у Києві можно на нашому сайті

Демонтаж підлогового котла ціна

900 грнед.
У разі потреби заміни котла чи ремонту враховується низка нюансів, які потрібно знати тому, хто виконує роботу. Особливо це важливе для газових агрегатів. Щоб їх правильно і безпечно зняти, скористайтесь послугами наших спеціалістів-сантехників. Також у нас ви можете дізнатись вартість демонтажу котла

Демонтаж котлів: процес роботи

Демонтаж сталевих труб холодної/горячої води ціна

80 грнм.п.
Підчас робіт демонтаж металевих труб холодної/горячої води, варто звернути увагу на те, щоби не допустити невиправних руйнувань. Наприклад, коли необхідно демонтувати металеву трубу холодної/горячої води, розповсюджена проблема — пошкодження вхідного крана запірної арматури. І це вже незапланована проблема, вирішення якої значно додає роботи сантехніка.

Замовити послугу демонтаж металевих труб холодної/горячої води в Києві можно на нашому сайті

Демонтаж умивальника ціна

250 грнод.
Хтось скаже, що демонтаж умивальника — це проста робота, підчас якої неможливо помилитись. Ви абсолютно праві, якщо після демонтажа умивальник прямує на звалище. Коли ж, необхідно зняти умивальник для виконання будівельних робіт в приміщені, а після планується повернути його на місце, тоді не все так просто.

Замовити послугу демонтаж умивальника в Києві можно на нашому сайті

Установка раковины в ванной и мойки — цена в Киеве

Демонтаж унітаза ціна

350 грнод.

У повному вигляді заміна унітазу є частиною капітального ремонту і включає наступні пункти:

 • підібрати новий унітаз за способом кріплення та способом зливу
 • демонтувати старий унітаз
 • провести ремонт кімнати (заміна облицювання, стяжки, каналізаційних труб тощо)
 • встановлення та підключення нового унітазу

Дуже важливо завчасно зробити вибір та купівлю нового унітазу. При цьому враховується низка особливостей та нюансів.

Замовити послугу демонтаж унітазу в Києві можно на нашому сайті

Заміна унітазу з демонтажем старого: підготовка, кріплення та підключення

Установка ванни, душової кабіни у квартирі (без змішувача) ціна

2200 грнод.
Сьогодні ринок надає занадто великий вибір для комфортного обладнання ванної кімнати: всілякого виду душові кабінки та бокси, різноманітних форм та матеріалу ванни. Звичайно, потрібно знати, як правильно встановити сантехнічне обладнання, щоб користуватися ним із задоволенням і не завдати можливої шкоди собі і сусідам. Здійснити монтаж ванни та душової кабінки вам допоможуть фахівці сервісу Порядочний Сантехнік.

Замовити послугу встановлення вани, душової кабіни у квартирі в Києві можно на нашому сайті

Установка вани, душової кабіни: нюанси встановлення

Установка унітаза та біде ціна

1200 грнод.

Де б не знаходилася людина — унітаз це неминуча потреба. У сучасних магазинах Києва представлений величезний асортимент санітарно-гігієнічного обладнання — унітаз. Що вибрати залежить від вашої фантазії. Можна встановити підвісний унітаз або замовити встановлення підвісного унітазу з інсталяцією. Визначальний фактор – ціна на унітаз.

Від того наскільки якісно виконані монтажні роботи залежатиме, скільки прослужить унітаз. Фахівці нашої команди готові прийти вам на допомогу – замінити чи встановити новий унітаз у Києві. Телефонуйте нам і вже найближчим часом ми прийдемо до вас на допомогу.

Замовити послугу встановлення унітазу та біде в Києві можно на нашому сайті

Яка ціна установки унітаза та біде у квартирі

Установка умивальника або мийки ціна

800 грнод.
Викликати майстра-сантехніка для встановлення умивальника або мийки — означає заощадити особистий час і не переживати про надійність монтажу, можливі протікання, неправильне функціонування. Порядочний Сантехнік допоможе вирішити питання будьяких сантехнічних робіт.

Вартість робіт на встановлення умивальника та мийки, визначається кількома головними факторами:

 • Тип умивальника чи миття. Монтаж простого «тюльпана» легший і забирає менше часу, ніж монтування з тумбою або стільницею, а отже, й обійдеться дешевше.
 • Габарити сантехніки. Величезні великі вироби важче встановлювати.
 • Додаткові роботи. Сюди можуть входити демонтаж старої сантехніки, заміна труб і т.д.
 • Наявність матеріалів. У комплекті не завжди є необхідне, якщо майстер використовує свої матеріали, за них потрібно доплатити.
 • Обсяг робіт. Можна замовити лише встановлення раковини, а можна роботи «під ключ».

Замовити послугу встановлення умивальника та мийки в Києві можно на нашому сайті

Як відбувається встановлення умивальника та мийки

Установка змішувача ціна

500 грнод.
Уявити своє життя без гарячої та холодної води в будинку ніхто вже не може, бо звикли до благ цивілізації. Але окремо їх використання не комфортне, тому у ванній та на кухні встановлюють для зручності змішувачі. За допомогою їх можна відрегулювати воду, яка тече, до потрібної температури.

При монтажі змішувача виконуються такі роботи:

 • вибирається місце встановлення;
 • підмотуються ексцентрики та кріпляться до фітингів, стандартна відстань між якими 15 см;
 • кріпитися основний блок та вирівнюється за рівнем;
 • збирається змішувач повністю та перевіряється.

Якщо вам необхідно замовити послугу встановлення змішувача у ванну або кухню, сміливо звертайтесь до нас і Порядочний Сантехнік у зручний для вас час виконає роботу.

Замовити послугу встановлення змішувача в Києві можно на нашому сайті

Як відбувається встановлення змішувача

Установка полотенцесушарки ціна

1200 грнод.
З ймовірністю 100% у традиційних санвузлах нашого регіону, ви швидше за все знайдете сушарку для рушників. Абсолютно не важливо, буде він електричним або звичайним водяним. Сенс, навіщо люди хочуть встановити сушарку для рушників у ванній кімнаті, може бути різним, сушити рушники або обігрівати приміщення.

Існує три основні види рушникосушарки:

 • Водяний – підключається безпосередньо до системи опалення чи подачі гарячої води.
 • Електричний – нагрівається автономно сухим шляхом від електрики.
 • Комбінований – працює двома способами, але рідко використовується через свою дорожнечу.

Вони можуть бути виконані з різних матеріалів та мати різні розміри.

Замовити послугу встановлення рушникосушки в Києві можно на нашому сайті

Як відбувається установка сушки для рушників

Установка і підключення бойлера ціна

1200 грнод.
Зважившись на встановлення та підключення бойлера, необхідно правильно підійти до його вибору.

Є кілька основних видів бойлерів:

 • Проточний компактний і невеликий, приєднується безпосередньо до крана. Може підключатись як тимчасово, так і на постійній основі. Єдиний недолік – потрібна нова електропроводка через велику потужність споживання енергії.
 • Газовий – підігріває воду за допомогою газу. Вода гріється одночасно із стоком. Його можна поставити тільки в будинках із спеціальним газовим розведенням.
 • Накопичувальний виготовлений у вигляді бака великого розміру і кріпитися за допомогою дюбелів на стіну. Працює від мережі в 220 Вт і вмикається у звичайну розетку. Нагріваючи воду до певної температури, яку потім підтримує на потрібному рівні.

Замовити послугу встановлення та підключення бойлера в Києві можно на нашому сайті

Як відбувається встановлення та підключення бойлера

Установка і підключення пральної та посудомийної машинок ціна

1200 грнод.
Побутова техніка значно полегшує повсякденне життя та економить час. Один з факторів тривалого терміну експлуатації пральних та посудомийних машин – правильне встановлення.

Встановлення та підключення пральної та посудомийної машини

Для монтажу та підключення як посудомийки, так і прання потрібна однакова послідовність дій:

 • Вибір місця.
 • Підготовка.
 • Підключення води та каналізації.
 • Підведення електрики.
 • Вирівнювання та перевірка.

Місця під пральну/посудомийну машини, як правило, продумуються ще на етапі будівництва/ремонту. Посудомийки встановлюються на кухні. Пральні машини ставляться у ванній кімнаті або підвальному/цокольному поверсі, якщо мова про приватний будинок. Вимоги пов’язані з комунікаціями – вони повинні розташовуватись не надто далеко.

Замовити послугу встановлення та підключення пральної та посудомийної машини в Києві можно на нашому сайті

Як відбувається встановлення та підключення пральної та посудомийної машини

Як заощадити грощі на вартості послуг сантехніка?

— 30%

Мінімум 30% від загальної ціни на зроблену роботу ви заощадите, якщо попіклуєтесь про чистоту місця або приладу, з яким буде працювати сантехнік.

* тоб-то, якщо сантехнік прийшов ремонтувати унітаз, розумніше зазделегідь перевірити щоб туалет був чистий, без слідів продуктів життєдіяльності людини. В випадку проведення робіт з мийкою, необхідно пересвідчитись, що в раковині немає брудної посуди, а в тумбі відсутній смітник.

+100%

Якщо сантехнік вимушений витрачати час і внутрішній спокій на спростування фантазій замовника, це може влетіти в копійочку. Одразу треба зʼясувати одну просту істину: людина потребує стороньої допомоги, коли для вирішення питання особистих ресурсів не достатньо. Погодьтесь, в ситуації коли знаходишся на операційному столі, ні у кого не виникає бажання, щось підказать хірургу. Але це і не означає, що ви не можете задавати питання. Навпаки, нормальний сантехнік без проблем сам розкаже план дій виконання робіт і поцікавиться у замовника, про його бажання.

* простіше кажучи, якщо ви викликали сантехніка, значить вирішили скористатися допомогою фахівця. Ось і не варто стояти над душею майстра, розслабтеся і насолоджуйтесь роботою профі 😉

(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU