(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Монтаж або ремонт системи каналізації — особливості та нюанси роботи сантехніка

Заміна труб каналізації починається насамперед із вибору матеріалу, з якого вони виготовлені, а також уважного вивчення їх експлуатаційних властивостей та характеристик. Для того, щоб ваша система стоку надійно працювала протягом довгих років, слід підбирати матеріал, стійкий до механічного, термічного та інших видів впливу. На сьогоднішній день більшість замовників віддають перевагу такому матеріалу, як поліпропілен. Вироби, виготовлені з цього полімеру, довговічні, не схильні до корозії, мають невелику вагу, легко монтуються, а також мають гладку поверхню, що дозволяє уникнути засмічення. Якщо ви вирішили замовити послугу «заміна труб каналізації в будинку», ціна на яку була б доступною і дозволила надовго вирішити питання надійної системи стоку, то трубопровід з поліпропілену — це відмінний вибір.

Зараз існує досить багато фірм, які надають послуги із заміни каналізації, проте лише деякі можуть виконати всю роботу на належному рівні. Ремонт трубопроводу необхідно проводити максимально відповідально, знаючи та враховуючи всі деталі цього процесу. Перш ніж робити ремонт, фахівці нашої компанії в обов’язковому порядку вивчають всю систему стоку, її пристрій, спосіб прокладання, розведення, а також всі точки її приєднання до сантехніки. Фахівці не рекомендують робити ремонт самостійно. Ціна заміни каналізації в квартирі власними силами може виявитися значно вищою, ніж при зверненні до професіоналів, адже неправильна установка системи негайно призведе до різних несприятливих наслідків, у тому числі і протікань. Проведення додаткових робіт, шкода майну, пошкодження елементів інтер’єру, втрата часу – ось не повний перелік можливих наслідків заміни каналізації у квартирі своїми руками.

Ремонт системи стоку відпрацьованих вод досить трудомісткий процес, що вимагає кваліфікованого виконання всіх монтажних і демонтажних робіт, тому важливо звернутися за допомогою до фірми, що спеціалізується на даному виді робіт. Наші майстри — це досвідчені професіонали, які готові виконати роботи заміни трубканалізації в квартирі на найвищому рівні та в максимально короткі терміни. Всім відомо, що якісно виконаний ремонт – це запорука комфорту та зручності вашого будинку.

Ми надаємо послуги із заміни труб каналізації у квартирі, а також виконуєм супутні роботи, наприклад, заміну стояків каналізації, відповідно до всіх діючих технічних норм та стандартів якості. Наявність у наших майстрів сучасного обладнання та будівельних матеріалів дозволяє проводити ремонт у найкоротші терміни, при цьому не завдаючи значної шкоди інтер’єру вашого приміщення.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Ціна заміни каналізації у комплексі включає демонтаж старих труб. Для цього необхідно виконати перекриття водопостачання, а також припинити роботу каналізації в будинку.

Ціна заміни стояка каналізації розраховується окремо і не включається до суми робіт із встановлення стічної системи. У такому разі просто демонтуються старі труби. Якщо демонтаж окремо взятих елементів викликає складності, можливе застосування спеціальних інструментів для розбирання трубопроводу. Наступним кроком у роботі є прочищення вхідних отворів. Потім встановлюється гумовий манжет, відбувається складання та здійснюється кріплення трубопроводу за заздалегідь спланованим маршрутом. При ремонті важливо звернути особливу увагу на стояк. Якщо він вже піддавався зварюванню, на ньому присутня корозія, місця протікання і т.п., то для якісної роботи всієї системи його необхідно замінити.

RU