(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Установка раковини у ванній з використанням настінних моделей, раковин-тюльпанів та фігурних раковин

Цю послугу в нашій компанії часто замовляють. Величезний асортимент сучасного сантехнічного обладнання дозволяє вибрати виріб на будь-який смак і в різних стилях, що дозволить зберегти загальну стилістичну спрямованість вашого інтер’єру і зберегти його гармонійність. Не лише зовнішній вигляд, а й надійність, а також технічні характеристики впливають на вибір сантехніки. Ви завжди можете зателефонувати нам і безкоштовно проконсультуватися з сантехніком. Також наші майстри можуть підібрати вам мийку самостійно так, щоб вартість установки раковини була оптимальною у співвідношенні з її якістю.

Людство знайоме з цим видом сантехніки ще з давніх-давен. В епоху античності з’явилися перші прообрази сучасних умивальників. Їх удосконалення продовжилося і в середні віки. Різні корита і тази часто мали зливні отвори, що так нагадують нинішні методи стоку відпрацьованих вод. Чаша заміняла встановлення раковини у ванній, але розробки та поліпшення тривали, і через якийсь час почали з’являтися пристосування для кухні, дуже схожі на ті, якими ми користуємося і до сьогодні.

Установка раковини завжди пов’язана з покращенням комфорту у вашому будинку, а велика різноманітність моделей, форм і забарвлень, здатна приносити справжнє естетичне задоволення. За типом монтажу, формою, розмірами та матеріалами розрізняють різні види обладнання. Встановлення раковини у ванній може бути зроблено з використанням настінних моделей, раковин-тюльпанів, фігурних раковин та умивальника каскадного типу.

На сьогоднішній день вибір матеріалів, з яких виготовляється сантехніка, вражає своєю різноманітністю. Це може бути метал, натуральний камінь, кераміка чи штучний камінь. Все це дозволяє підібрати обладнання не просто на наш смак, але й зробити так, щоби весь інтер’єр ванної або кухні був оформлений в єдиному стилі. Найчастіше ремонт старої раковини є недоцільним, тому що ціна на встановлення раковини цілком доступна, що уможливлює встановити собі нове сантехнічне обладнання. До нас часто звертаються люди, які бажають замінити навіть сантехніку, що справно працює, але застаріла. Що цілком зрозуміло, адже багаторічна експлуатація негативно впливає на її естетичний вигляд.

Встановлення мийок у стільницю виконується нашими фахівцями поетапно. Спочатку виконуються всі необхідні виміри. Якщо кухонними меблями не передбачена стандартна підготовка, то спочатку вирізається стільниця, після чого готуються отвори для кріплення та встановлюються дюбелі. Наступним кроком є монтаж миття, сифона та змішувача. У вартість установки мийки входить також підключення водопроводу та системи стоку (каналізації). Завершальною процедурою є обов’язкова перевірка всієї встановленої системи та герметичність з’єднань. Контрольний пуск води дозволить виявити можливі протікання, яких, звичайно ж, не повинно бути.

Для того щоб дізнатися вартість установки мийки, перейдіть в розділ Прайс-лист на нашому сайті. Наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть підібрати обладнання, що повністю відповідає вашим запитам. Багаторічний досвід роботи та професіоналізм наших фахівців дозволяє проводити монтаж навіть найскладнішого та незвичайного сантехнічного обладнання, а сучасні інструменти допоможуть виконати всю роботу без шкоди для зовнішнього вигляду нової сантехніки.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU