Порядочний Електрик

Мы працюємо напряму без посередників

Всі роботи виконуються виключно нашими майстрами

Обслуговуєм абонентів столиці і області, компанії та ОСББ

Терміновий виклик електрика в Києві і області. Территорія обслуговування

Електрик в Києві:

Святошинський район, метро Академістечко, Житомирська, Святошино, Нивки, Берестейска, Борщагівка, Біличи, Новобіличи

Електрик в Київский області:

Києво-Святошинський район, Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишневе, Петрівське, Крюківщина, Чайки, Ворзель, Немєшаєво, Бородянка

*Всі види електромонтажних рабіт

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Інженерна електрика

Проектування та монтаж

Комплекс технічних засобів та організаційних заходів для забезпечення споживача електроенергією особам електричної енергії споживачу за допомогою технічних засобів передачі та розподілу електричної енергії на підставі договору.

Поміняти стару проводку на нову, на будь-якому об’єкті та в будь-яких обсягах; з нуля закласти всю електрику та слаботочку; частково поміняти проводку в одній кімнаті; повністю зібрати чи перебрати електрощитову.

Роботи, які ми проводимо, відповідають усім будівельним нормам і правилам безпеки. Враховуються особливості кожного об’єкта та індивідуальні побажання замовника. Ми успішно координуємо всі наші дії з архітекторами, дизайнерами та будівельниками. Знаючи всю специфіку обробки приміщення під ключ, ми дотримуємося всіх тимчасових регламентів, і завжди здаємо всі об’єкти вчасно.

Побутова електрика

Ремонт та обслуговування

Електричний щит або бокс є спеціальним пристроєм, який служить для прийому і перерозподілу електроенергії і виконує функцію захисту ліній групових ланцюгів від перевантажень і коротких замикань.

Поміняти стару проводку на нову, на будь-якому об’єкті та в будь-яких обсягах; з нуля закласти всю електрику та слаботочку; частково поміняти проводку в одній кімнаті; повністю зібрати чи перебрати електрощитову.

Підключаючи побутові електротехнічні прилади, потрібно діяти відповідно до певних правил. Без спеціальних знань тут не обійтись. Якщо прилад підключений неправильно, то хоч і працюватиме, але значно швидше вийде з ладу, а також може бути джерелом пожежі.

Зателефонуйте або напишіть нам

Розкажіть про вашу проблему

Виберіть зручний час

Майстер виконає роботу

Порядочний Електрик в Києві

Замовити терміновий виклик Порядочний Електрик у Києві – це оперативне рішення труднощів монтажу, ремонту електромереж та обладнання в квартирі, офісі або заміському будинку.

Замовте послуги електрик у Києві додому чи в офіс і ми із задоволенням надамо сервіс робіт швидко, якісно та недорого. Електромонтажні роботи знаходяться в категорії критично небезпечних професій, тому даний вид діяльності повинен здійснюватися кваліфікованим спеціалістом, який досконало володіє відповідними навичками спеціальності технології електромонтажу.

На нашому сайті ви можете викликати Порядочний Електрик за адресою. Сертифіковані фахівці нашої компанії допоможуть вирішити питання з ремонтом або монтажем електромереж.

Чи потрібно чекати виходу поломки електромережі в будинку, офісі через коротке замикання або інші несправності? Краще негайно зверніться до нас.

Викликати електрика необхідно відразу ж, як тільки з’явилися перші ознаки збоїв у роботі електромереж: перепади напруги, спрацьовування систем аварійного відключення, іскріння розеток та вимикачів та інших підозрілих моментах.

Якщо ж сталося коротке замикання або інші серйозні неприємності, які знеструмили квартиру або її частину, то ви можете терміново викликати Порядочний Електрик у Києві та області за адресою.

(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Монтаж електрики «під ключ»

Не хочете витрачати час на виконання необхідних робіт та закупівлі комплектуючих? Тоді послуга «електрика під ключ» стане вам ідеальним рішенням. Дана послуга означає, що буде проведено повний комплекс робіт, від розробки схеми та купівлі необхідних матеріалів, до дизайнерського розміщення компонентів на об’єкті, ну і звичайно ж, сам монтаж та встановлення. Звертаючись до нас, ви не тільки заощаджуєте свій час та гроші, але й забезпечуєте стабільну та безпечну роботу електрики у квартирі, будинку, дачі чи офісі. Завдяки великому досвіду всі наші клієнти отримують гарантію на всі електромонтажні роботи.

Наша компанія максимально швидко здійснює вирішення будь-якого поставленого завдання, заощаджуючи при цьому час та гроші клієнтів. Після звернення до нас, можливий виїзд фахівця до замовника щодня.

Перед початком виконання робіт з монтажу електрики під ключ фахівець нашої компанії проводить попередній розрахунок вартості, після цього, для проведення точних розрахунків він виїжджає на об’єкт і робить більш точний розрахунок, відповідає на всі питання, що цікавлять, дає поради щодо виконання поставленого завдання. Після цього розробляється індивідуальна схема та проект для здійснення монтажу електрообладнання (згідно з цим проектом буде проводиться монтаж та встановлення всіх необхідних елементів та компонентів). Складаємо кошторис та підписуємо договір на виконання монтажу електрики під ключ. Після чого наші фахівці виїжджають на об’єкт і в обумовлений термін виконують всі необхідні роботи. Після закінчення, проводиться перевірка системи, тестовий запуск та введення в експлуатацію. Замовнику здається повністю готовий до використання об’єкт.

UK