(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Установка електричного накопичувального водонагрівача (бойлер).

Так як побутові електричні водонагрівачі (бойлери) призначені для безперебійного постачання гарячої води, варто в першу чергу задуматися про їхню безпеку, а саме: стійкість до підвищеного тиску води та захист від ураження струмом.

Ми пропонуємо професійний монтаж бойлера будь-якої складності, з урахуванням усіх норм та стандартів безпеки, у квартирах та будинках.

Установка електричного водонагрівача включає послуги:

  1. Виїзд майстра до клієнта;
  2. Кріплення водонагрівача;
  3. Сантехнічні роботи (установка зворотного клапана, встановлення запірної арматури, виведення дренажної трубки від клапана надлишкового тиску, підключення до системи холодного та гарячого водопостачання)
  4. Електричне підключення до розетки або автомата захисту;
  5. Пуско-налагоджувальні роботи. Інструктаж щодо правил експлуатації водонагрівача;

Зверніть увагу! Тиск сучасних систем водопроводу досягає 8-10 Бар, а для безпечної роботи бойлера рекомендується тиск не більше 3 Бар, щоб уникнути протікання бойлера і спрацювання підривного клапана рекомендуємо установку редуктора тиску.

Важливо також пам’ятати, що бойлер підключається до електромережі, а вода є відмінним провідником. Саме з цієї причини розетка, до якої буде підключений бойлер, має бути із заземленням, в альтернативних випадках можна використовувати ПЗВ (пристрій захисного відключення). Такий пристрій дозволяє автоматично відключити живлення водонагрівача, у разі виникнення загрози ураження струмом або виникнення стрибків напруги.

Накопичувальний водонагрівач оснащений баком для зберігання води, відповідно чим більше об’єм бака, тим більше місця йому потрібно. Такий бойлер може забезпечувати гарячою водою як одну, і кілька точок. Стіна, на яку буде встановлений електричний бойлер, має бути достатньо міцною, забороняється встановлення на гіпсокартонну стіну. Тільки у разі обшивки гіпсокартонної стіни кахлем з двох сторін та об’ємом водонагрівача до 30 літрів, допускається кріплення з використанням наскрізних шпильок.

І так накопичувальні водонагрівачі вимагають багато місця для встановлення, а як же бути тим, хто не має вільного місця для бойлера? У разі рекомендуємо встановлювати проточний водонагрівач. Даний вид нагрівачів має високий рівень захисту від вологи. При виборі проточного водонагрівача важливо враховувати потужність електромережі. Для миття посуду достатньо водонагрівача до 3,5 кВт, а для душу від 5 кВт. У разі монтажу бойлера в будинках зі старою проводкою, потрібно обов’язково проконсультуватися з фахівцями.

Як визначити необхідний об’єм електричного бойлера?

Бак об’ємом до 15 літрів може забезпечити вас гарячою водою для миття посуду або рук. Баки, літраж яких від 30 до 50, підходять для прийняття душу, миття посуду, одного-двох осіб. Для ванни вам знадобиться бойлер об’ємом 80-100 літрів. Водонагрівачі об’ємом від 200 літрів здатні забезпечити гарячою водою будинок, зазвичай такі бойлери мають великі розміри і встановлюються в котельнях або інших приміщеннях.

(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU