Виконання інженерних проектів сантехніки на всіх етапах

Якщо ви не маєте достатніх навичок у переплануванні площі квартири, побудові специфікацій, створенні конструкторських креслень (схем) і не можете підібрати нормативно-технічну документацію, то вам не варто самостійно проводити сантехніку у вашому приватному будинку або квартирі.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРУБОПРОВІДНОЇ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ, КАНАЛІЗАЦІЇ ТА ОПАЛЕННЯ У КВАРТИРІ

Перепланування чи капітальний ремонт квартири проблематично уявити без розведення інженерних комунікацій, систем водопостачання та каналізації.

Щоб провести труби в квартирі, необхідно враховувати ряд першочергових аспектів: розмірність міжповерхових ділянок стояків, матеріал груб, правила прокладки – це малий перелік питань, які слід вирішити на початок робіт з прокладання труб.

 

Організація системи водопостачання та каналізації зводиться до наступної послідовності заходів:

  • проектується схема розведення трубопроводу. Така специфікація повинна враховувати як розміщення сантехнічного устаткування (ванна, унітаз, раковина, біде тощо.), а й варіанти його підключення, способи прокладання труб, число трубних розводок;
  • вибір розташування та кількості сантехнічних точок. На цьому етапі слід передбачити, де буде кран для підведення гарячої та холодної води, пральна машина, бойлер;
  • підбір матеріалу трубопроводу. Ефективним способом побудови цього типу інженерних комунікацій прийнято вважати полімерні магістралі (труби ПВХ). Вони відрізняються довговічністю, стійкістю до корозійних відкладень та порівняно невеликою ціною. Також можуть бути використані труби з металу та металопластику;
  • вибір допоміжних елементів. Блоки грубої або тонкої очистки води, пристрої обліку витрати води, запірна арматура (крани), аварійне обладнання, перехідники та фітинги.
  • монтаж трубопроводу. Найчастіше модний інтер’єр, що включає кахель та ексклюзивну сантехніку, псує розведення труб. Тому при монтажі труб належну увагу слід приділити зовнішньому вигляду: їх можна розмістити у спеціальних каналах, шахтах та плінтусах.

Також для прокладання інженерних комунікацій необхідно використовувати лише професійний сантехнічний інструмент та повірене обладнання.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

ПРОЕКТУВАННЯ САНТЕХНІКИ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ: ТРУДНОСТІ І НАСЛІДНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ

Система водопостачання у квартирі та в приватному будинку – два різні за трудовитратами проекту.

Тоді як у квартирі багатоповерхового будинку трубопровід підключається до стояка, з’єднаного із центральною системою водопостачання, в окремому котеджі можуть виникнути проблеми з пошуком джерела води.

Процес організації водопостачання приватного будинку

  • пошук водопостачання (криниця, свердловина);
  • монтаж насосного обладнання для забору води із глибинних джерел;
  • з’єднання магістралі з будівництвом (прокладка під путівцем та іншими лініями);
  • встановлення розширювального бака для зберігання.

Важливо передбачити вид водопостачання. Найчастіше це не впливає на проектування та організацію сантехнічного проекту. Таке питання виникає на стадії планування резервного казана та джерела питної води. Зазвичай це завжди свердловина або ємності із пластикових ATV баків об’ємом від 500 до 2000 літрів. Для тепла це котел на вторинному паливі або буферна ємність із розрахунку 10-15л на 1 кв.м.

Додатково для постачання гарячої води слід передбачити наявність електричного або паливного нагрівача.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU