Ремонт труби водопровод, приватний будинок Києва

Ми постійно повторюєм, всюди де це зможуть почути потенційні замовники послуг сантехніка: З особливою уважністю обирайте майстра для виконання робіт монтаж водопровод в приватному будинку. Для чого це потрібно? Все дуже просто, від вашого вибору залежить, чи вціліє сімейний бюджет після виконання ремонтних робіт.

Монтаж водопровода прокладається двома способами:

  • внутрішній монтаж водопроводу;
  • зовнішній монтаж водопроводу;

Також, є правила, порушення яких неменуче призведуть до неочикуванних і коштовних наслідків. Одною з таких істин є:

«Різьбові зʼєднання призначені виключно для зовнішнього монтажа водопроводу!»

Все, це істина. Ніяких аргументів, обговорень чи інших поглядів тут бути неможе. Інакше, неменуче призведе до трагедії.

На фото, приватний будинок в Києві. Люди евакуювалися підчас військових дій в столиці. Коли повернулися, побачили, що десь зі стелі зʼявилося протікання води. Викликали майстра в наший організації.

Сантехнік демонтував покрівлю, розібрав деревʼяні балки, відкривши доступ до труби водопровода. Завдяки протіканню на стелі зʼявилася пліснява, а сантехніка почала іржавіти.

В якості рішення, наш майстер демонтував стару трубу і фітинги. Замість зламаної сантехніки, проклали та запресовали нову металопластикову трубу і прес-фітинги. Стелю закривати поки-що не можна, потрібно щоб спосатку просохла поверхня та замінити інші різьбові зʼєднання.

Додатково, сантехнік встановив запірну арматуру (кран), який перекриває подачу води на другий поверх приватного будинку.

Якщо вам потрібно здійснити монтаж водопроводу в квартирі чи приватному будинку, звертайтесь до нас

RU