(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Встановити каналізаційну систему у приміщенні. Правила монтажу

Грамотно зібрана каналізаційна система — це запорука комфорту життя у вашій квартирі або будинку. Для того щоб правильно провести монтаж каналізації необхідно знати та розуміти як вона працює. Існують певні правила монтажу, дотримання яких допоможе каналізаційній системі працювати так, як має бути.

Подумайте самі, кому сподобатися, коли ви пішли в душ, вода замість стікати в сифон, накопичуватиметься у вас у ногах. Або при миття посуду, напевно, вам хотілося б, щоб брудна вода безперешкодно йшла в каналізацію.

А якщо врахувати те, що каналізаційна система потрібна для більшості приладів у вашій квартирі, то очевидно, що змонтована вона повинна бути без вад.

І так, при монтажі каналізаційної системи необхідно враховувати кут нахилу та діаметр труби зливної арматури. Також грамотна схема розведення каналізації може значно заощадити простір у приміщенні. Згадайте, у друзів/сусідів, ви, напевно, бачили внизу стіни «брівки», в яких захована каналізаційна труба. Погодьтеся, це не дуже красиво і не практично.

Пропонуємо вам не експериментувати, а довірити монтаж каналізації професіоналам. Наша компанія має досить великий досвід різних варіантів монтажу каналізаційних систем та водопроводу. Тому сміливо дзвоніть нам і ми із задоволенням допоможемо вам у вирішенні цього питання.

(096)886-56-09

Виклик майстра

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU