(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Встановити підвісний унітаз або замовити встановлення підвісного унітазу з інсталяцією

Де б не знаходилася людина — унітаз це неминуча потреба. У сучасних магазинах Києва представлений величезний асортимент санітарно-гігієнічного обладнання — унітаз. Що вибрати залежить від вашої фантазії. Можна встановити підвісний унітаз або замовити встановлення підвісного унітазу з інсталяцією. Визначальний фактор – ціна на унітаз.

 

Від того наскільки якісно виконані монтажні роботи залежатиме, скільки прослужить унітаз. Фахівці нашої команди готові прийти вам на допомогу – замінити чи встановити новий унітаз у Києві.

Телефонуйте нам і вже найближчим часом ми прийдемо до вас на допомогу.

Які види унітазів бувають:

  • Тарілчастий. Установка унітазу такого типу проводилася протягом довгого часу. Більшість старої сантехніки мають саме таку конструкцію з прямим або косим випуском. Недоліком установки такого такого унітазу є не кращі гігієнічні властивості. Основними складовими елементами є чаша, водорозподільний жолоб та сифон, який служить затвором та забезпечує захист приміщення від неприємних запахів.
  • Воронкоподібний унітаз. Установка даного виду унітазу забезпечує ефективний змив, що у свою чергу підтримує обладнання в чистоті. Пристрій являє собою лійку-чашу, яка внизу переходить у сифон. Більшість імпортних виробників випускають обладнання цього типу. Ціна на установку в Києві включає проведення діагностики зливного механізму та виконання необхідного налагодження зливної системи.
  • Козирковий унітаз. Цей тип обладнання є якимось гібридом двох вищеописаних типів. Особливість пристрою полягає в наявності платформи, яка розташовується під кутом 30-45 градусів, а внизу перехід у вирву.
  • Навісні унітази. Для того, щоб встановити навісний унітаз, необхідно створити фальш-стінку. У цій стінці буде зливний бачок, а також труби водопроводу і каналізації. Роботи з демонтажу та встановлення унітазу цього виду відповідно впливають на вартість встановлення унітазу, проте плюси, які ви отримаєте після проведення всіх робіт, складно переоцінити. По-перше, такий монтаж підвищує рівень гігієни у приміщенні. По-друге, створює незвичайний візуальний ефект, при якому вся система зливу виглядає більш компактно. По-третє, збільшує простір у приміщенні.

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

UK