(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

Поміняти трубопровід у будинку чи квартирі — це непросте завдання, яке потребує професійного підходу.

Термін експлуатації трубопровідних систем обчислюється кількома десятками років, тому їх якісний монтаж дозволить забезпечити надійну роботу всіх систем на довгі роки.

Заміна сантехнічних труб у квартирі на поліпропіленові, мабуть, є найпоширенішим варіантом ремонту. Основними їх перевагами є те, що вони не іржавіють, ударостійкі, не накопичують відкладень, стійкі до перепадів температур. Вартість заміни сантехнічних труб у квартирі з поліпропілену дозволять надалі заощадити значні кошти. Такий матеріал екологічно безпечний, а термін служби виробів із нього становить 50 років.

Вартість заміни труб Києвом залежатиме від багатьох факторів. Насамперед це матеріал їх виготовлення. На сьогоднішній день все більше замовників абсолютно обґрунтовано віддають перевагу поліпропілену, металопластику, пластику та іншим сучасним та надійним матеріалам.

Ціна послуги «заміна труб» залежить також від інших причин. Так, наприклад, велике значення має спосіб прокладання систем трубопроводу. Прокладка може виконуватися відкритим та закритим способом (всередину стіни). Заміна труб-сантехніки відкритим способом є найшвидшою та менш трудомісткою. Цей метод забезпечує простий доступ до всіх частин та елементів системи, що дозволить у разі виникнення аварії або протікання легко здійснити ремонт пошкодженого елемента. Закритий спосіб монтажу є більш трудомістким, зате труби не зашкодять загальному вигляду інтер’єру, адже вони будуть приховані всередині стін.

На ціну заміни труб у квартирі також впливатиме кількість точок водопроводу та каналізації. Кожне підведення: до ванни, унітазу, раковини і т.д., вважається окремою точкою і складатиметься в кінцеву суму замовлення.

Замовте послугу «заміна труб у квартирі», вартість якої вас приємно здивує. Наші майстри самостійно придбають усі необхідні матеріали і в найкоротший час розпочнуть виконання робіт. Досвідчені працівники виконають роботи у повній відповідності до всіх технічних норм та норм безпеки.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує заміна труб у вашому випадку, звʼяжіться з нами, у відповідь співробітник надасть вичерпну консультацію з усіх питань. У будь-якому випадку, перш ніж робити роботи, наш майстер приїде до вас для того, щоб зробити всі необхідні виміри та розрахунки. Тільки після ретельного огляду, складання кошторису та затвердження проекту, ми виробляємо закупівлю необхідних будівельних матеріалів та розпочинаємо ремонтні роботи.

  • Замена труб в квартире
  • Замена труб в квартире
  • Замена труб в квартире

(096)886-56-09

Виклик майстра 

(073)886-56-09

Виклик майстра

(063)641-58-40

Виклик майстра

RU