Заміна стояка водопосточання — порядочний та досвідчений сантехнік

Через високе щоденне навантаження на інженерні комунікації багатоквартирних будинків, водопровідні мережі потрібно вчасно змінювати. Найчастіше з такою необхідністю стикаються мешканці старого житлового фонду, яким потрібна заміна стояка горячої або холодної води. Зовнішній вигляд труб, що відслужили своє, здатний звести нанівець враження від свіжого ремонту або навіть стати причиною затоплення квартири, тому заміна стояка загального водопостачання – обов’язковий крок. Визначитись, скільки коштує поміняти трубу стояка можна, ознайомившись із нашими розцінками на стор. Прайс. Набирайте номер, вказаний у контактах, і фахівець нашої компанії відповість на всі ваші запитання.

Стояки слід міняти у двох випадках:

  • якщо вони своє відслужили (гарантійний термін експлуатації металевих труб 25 років, через 40 років вони приходять в аварійний стан)
  • якщо Ви затіяли капітальний ремонт. Зазвичай стояки закладаються плиткою і доступ до них втрачається. Також новий сучасний дизайн санвузла може вимагати їхнього перенесення.

Важливо! Найслабші місця стояків перебувають у перекриттях між поверхами, ці ділянки стають непридатними в першу чергу. Тому ідеальний варіант — це замінити стояки від сусідів унизу до сусідів вгорі. Найчастіше домовитися з обома одразу складно. Врахуйте, що стояк все одно необхідно буде замінити. Тобто, якщо ви «сьогодні» не домовитеся із сусідами, то «завтра» вже вони вирішать міняти стояк і домовляться прийдуть з вами, а у вас уже зроблено ремонт!

Стояки можна замінити на:

  • метал
  • поліпропілен
  • металопластик

Для виконання робіт із заміни стояків потрібен злив гарячої та холодної води з загальної системи будинка. З цього питання потрібно звернутися до ЖЕКу або до представника ОСББ. Краще, якщо ви заздалегідь дізнаєтеся як це робиться.

Разом зі стояками бажано замінити полотенцесушарку і вхідні крани квартири. Краще відразу встановити лічильники, фільтри і редуктор тиску. Тоді вузол обліку та фільтрації буде виконаний акуратно. Якщо це відкласти, потім буде складно знайти для них місце.

(096)886-56-09

Вызов мастера 

(073)886-56-09

Вызов мастера 

(063)641-58-40

Вызов мастера 

Трохи відео контенту про сантехніку

Різні інформаційні матеріали про сантехніку

Сколько времени нужно, чтобы заменить старый водопровод и канализацию в квартире?

Сколько времени нужно, чтобы заменить старый водопровод и канализацию в квартире?

Частый вопрос, который мы слышим от заказчика: «сколько по времени занимает выполнение работ заменить старый водопровод и канализацию в квартире?» Сегодня, мы попытаемся дать ответ,.. Читать дальше
Входной кран не держит воду. Что делать?

Входной кран не держит воду. Что делать?

Если в квартире, не дай Бог конечно, прорвало кран (смеситель) или оборвало шланг гибкой подводки к бачку унитаза. Что должен сделать очевидец сантех аварии? Если.. Читать дальше
Плохой напор воды в кране. Причины. Решения.

Плохой напор воды в кране. Причины. Решения.

Слабый напор воды в квартире — достаточно частая проблема, с которой к нам обращаются. Но перед тем как вызвать сантехника домой, стоит прочитать эту статью.. Читать дальше
RU